پروژه ها - پارافین جامد

پارافین جامد


توضیحات Project
توضیحات پروژه :

پارافین جامد  یک  ماده جامد نرم و بی رنگ است که از نفت، ذغال سنگ یا سنگ رستی تشکیل شده است و شامل ترکیبی از مولکول های هیدروکربن است که بین بیست تا چهل اتم کربن دارد. پارافین در دمای اتاق جامد مانده و در دمای بیش از 37 درجه سانتیگراد (99 درجه فارنهایت)  شروع به ذوب شدن می کند.

کاربردهای رایج پارافین جامد شامل روانکاری، تولید شمع ها، کاغذ موم، واکس، لوازم آرایشی و عایق های الکتریکی است. پارافین جامد در استخراج عطر از گل ها، بخشی از پماد های پزشکی و تهیه پوشش ضد آب برای چوب استفاده می شود، همچنین در چوب کبریت ها کمک شایانی می کند که عمل احتراق به خوبی صورت پذیرد.

پارافین جامد کاملا تصفیه شده دارای مقدار حداکثر 0.5٪ محتویات روغنی و نقطه ذوب 60.62 درجه سانتیگراد است.  پارافین نیمه تصفیه شده ، میزان روغن آن از 1 تا 10 درصد و نقطه ذوب 58-60 ، 60-62 یا 62-64  درجه سانتیگراد است. رنگ پارافین های صادراتی این شرکت  بسته به میزان روغن و گرید آنها (سبک یا سنگین) از سفید برفی شفاف تا کرمی متفاوت  می باشد.

پارافین کاملا تصفیه شده برای صنایع پوشاک و محصولات غذایی به کار می رود و پارافین نیمه تصفیه شده در ساخت شمع ها ، رنگ ها و پوشش کف مورد استفاده قرار می گیرند.

 
پیشرفت پروژه :

در حال انجام

 
تاریخ شروع :

1400/05/19

تاریخ اتمام :

در حال ارائه خدمت

مکان پروژه :

از ارمنستان به ایران

نوع پروژه :

مواد نفتی

هزینه پروژه :

نا مشخص

پیشرفت :

بدون گزارش

وضعیت پروژه :

جاری

مشتری :

شرکت واقع در ارمنستان